• Školské pomôcky pre 1. ročník

• Milí rodičia budúcich prvákov!

Na základe Vašej objednávky školských pomôcok je potrebné zaplatiť sumu 21,75 EUR hneď pri nástupe v prvý deň do školy. Súčasne s úhradou Vám bude vydaný balíček pre deti.

Okrem toho je už možné uhradiť aj poplatok na zakúpenie pracovných zošitov do 1. ročníka a to v sume 18,75 EUR.

• Začiatok školského roka 2020/2021

• Vyučovanie v školskom roku 2020/2021 sa začína v stredu 2. septembra 2020.

Všetci žiaci prídu do školy o 8,30 hod. Žiaci 1. ročníka sa sústredia pred budovou školy. Ostatných žiakov si prevezmú triedni učitelia a pôjdu do svojich tried. Žiaci zotrvajú v škole minimálne do 9,45 hod., aby stihli autobus. ŠKD začne fungovať od 3. septembra 2021.

• Pokyny upravujúce postup a organizáciu nového školského roku 2020/2121

• Vážení rodičia a milí žiaci,

v prílohe Vám posielame pokyny upravujúce postup, organizáciu a podmienky výchovy a vzdelávania žiakov v Základnej škole, Haniska 290 v období od 1. septembra 2020 vypracované v súlade s opatreniami ÚVZ SR a manuálu MŠVVaŠ SR pod názvom Organizácia a podmienky výchovy a vzdelávania v základných školách pre školský rok 2020/2021.

Zároveň je potrebné k nástupu do školy predložiť aj vypísané tlačivá (prílohu č. 4 a prílohu č. 5), ktoré nájdete v nižšie uvedených odkazoch. Tieto tlačivá si môžete vytlačiť alebo priamo stiahnuť a vypísať jednotlivé prílohy. Kto má problém si to vytlačiť, žiaci môžu požiadať o čisté tlačivo cez svojich triednych učiteľov, resp. zajtra, teda vo štvrtok 27.8.2020 sa môžete zastaviť pre čisté tlačivo v škole.

Poprosíme Vás o spoluprácu hlavne čo sa týka nosenia rúšok a dezinfekcie, aby sme to spolu bez problémov zvládli.

zaznam_dietata_priloha_c.4.docx

zaznam_dietata_priloha_c.4.pdf

bezinfekcnost_priloha_c.5.docx

bezinfekcnost_priloha_c.5.pdf

pokyny_organizacia_od_01_09_2020.pdf

• Školské pomôcky

• ŠKOLSKÉ   POTREBY PRE  2. ročník

(na všetky veci označiť meno a triedu)

- prezuvky s bielou podrážkou

- toaletný papier,  hygienické vreckovky, tekuté mydlo

ZOŠITY:

- M 512                    15 ks

- M 523                     5 ks

- M 420+ podložka    2 ks

PERAČNÍK:

- ceruza č.2 – 2 ks, guma, pravítko (dlhé 30 cm), modré pero 2 ks, zelené pero, farbičky, strúhadlo so zásobníkom, tyčinkové lepidlo

VV - voskovky, vodové farby, temperové farby, igelit na stôl, pohár na vodu (z octovej fľaše), čierny tuš, disperzné lepidlo, nožnice s okrúhlym hrotom, plastelína, plochý štetec č. 4, č.8, okrúhly štetec

č.4, č.8, farebný papier, náčrtník A4, paleta, tyčinkové lepidlo, handrička, vlhčené utierky

Výkresy: A4     20 ks

A3     10 ks

TSV :

- tepláková súprava, tenisky, biele tričko a biele ponožky

Nezapísané zošity č. 5110 a notový zošit z predchádzajúcich ročníkov môžu žiaci používať ďalej.